Něco o nás

aneb ani covid, přesekané šlachy či ochrnuté hlasivky nás nezastaví!

Neobvyklé nástrojové obsazení dovoluje muzikantům výlety do různých žánrů. Blues, rock, jazz, funk i latina, prostě energická muzika. Přes tuto žánrovou rozmanitost je repertoár BANDABANDU velmi kompaktní a má svůj nezaměnitelný zvuk.


BANDABAND je kapela, která má drive, hraje pozitivní muziku a svým nezaměnitelným zvukem a energií dokáže člověka roztančit, rozesmát, nadchnout, pohladit po duši i donutit přemýšlet nad českými texty.


BANDABAND (čti, jak píšem!) vznikl v roce 1998. Jádro téhle kapely tvořili televizní režisér Martin Rek, autor většiny repertoáru, a herec Vladislav Georgiev. Tito dva pánové spolu hráli skoro 30 let. V roce 2015 však Vláďa z časových důvodů z BANDABANDU odešel a nahradil jej trumpetista Jan Štěpánek.


BANDABAND hraje především vlastní skladby. Jen výjimečně se na playlistu objeví píseň někoho jiného – občas nesmrtelná klasika jako Špitál u svatého Jakuba, jindy zase zhudebněný text. (Třeba Hrabě, Kainar, Žáček, Suchý,...)

BANDABAND hraje většinou v České republice, proto jsou všechny texty česky. Všichni členové mají svá povolání, která zaberou spoustu času. Kapela pro ně tak znamená hlavně neuvěřitelné příhody a radost z muziky.

Kdo tvoří BANDABAND?

Martin Rek
Jan Kavka
Karel Pech
Adam Rek
Tomáš Kothera
Jan Štěpánek
Tomáš Zetek