BANDABAND VSTÁVÁ Z POPELA

Po vynucené pauze, kdy se Martinova ochrnutá hlasivka rozhodovala, zda si ještě někdy zazpívá, či zda pošle BANDABAND na smetiště dějin, jsme opět zde! Vřelé díky hlasové pedagožce Milušce Soukupové!

BANDABAND hraje staré fláky

Před půl rokem jsme na HitHitu pořádali sbírku na naši novou desku. Jednou z odměn bylo, že natočíme cover na libovolný song. Tady jsou dvě staré pecky, kterých jsme se na vaše přání museli ujmout. Snad se budou líbit.

Dost bylo koled!

Po vánoční smršti koled, kaprů, salátu a cukroví trošku muziky! Jako každý rok, zahrajeme mezi svátky 28.12. v klubu Parník. Tentokrát v LIGHT sestavě, aby ten šok z vánoční atmosféry nebyl tak velký.

Máme nový web

Ale to už jste si určitě všimli.
Je to velká změna, co? 🙂

 

Začínáme rozesílat desky

Celý víkend jsme zuřivě podepisovali a dneska začínáme distribuovat odměny všem přispěvatelům z Hithitu. Bolí nás z toho ruce!

 

Pokřtili jsme nové album

„Když hraju“ je pokřtěné!
Na fotce nejsme ani zdaleka všichni a vůbec to nevystihuje naši radost – ale opravdu moc vám DĚKUJEME. Beznadějně vyprodaná Heligonka a dvojité standing ovation, víc jsme si snad ani nemohli přát. Máte to u nás.

Desky jsou doma

Dorazily doslova za pět dvanáct. Balíme a vyrážíme je do Heligonky pokřtít!

Byli jsme v rádiu

Martin a Adam byli dneska hosty pořadu Koktejl na Českém rozhlasu Ostrava. Pustili i dvě písničky z nového alba – záznam je tady.

Křtít se bude v Heligonce

Album „Když hraju“ už začíná dostávat konkrétní obrysy a tak můžeme začít mluvit o křtu. Už teď víme, že proběhne 23. října v novém klubu Heligonka v Dolních Vítkovicích. Jeho majitelem je sám Jarek Nohavica, tak se těšíme, určitě to bude parádní zážitek. Kupte si lístky včas, bude plno!

X